УКРАЇНА

ЄС продовжить діалог з Україною про права меншин в рамках закону про освіту

16 жовтня, 2017 22:28
УКРАЇНА/ЄС продовжить діалог з Україною про права меншин в рамках закону про освіту
Зберегти
Вигляд
Високий представник Європейського Союзу за питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що Брюссель продовжить діалог з Україною стосовно питання можливого порушення прав меншин в рамках закону про освіту

Високий представник Європейського Союзу за питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що Брюссель продовжить діалог з Україною стосовно питання можливого порушення прав меншин в рамках закону про освіту.

Про це повідомляє «УНІАН».

За словами Могеріні, це питання розглядалося під час дискусії щодо прав людини.

«Ми вже обговорювали це питання неформально під час нашої зустрічі у Таллінні у вересні, обговорювали його з президентом Порошенком в Нью-Йорку під час нашої двосторонньої зустрічі, і ми домовилися, що будемо чекати на думку Венеціанської Комісії, яку запросили щодо виконання закону. І ми, як ЄС, базуючись на цьому, продовжимо діалог з українською владою», — сказала вона.

28 вересня в Україні набув чинності закон «Про освіту». Закон визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова, але відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або кілька дисциплін на двох і більше мовах. 

В МЗС Угорщини наголосили, що блокуватимуть євроінтеграцію України, якщо не буде змінений закон про освіту.

ДИВІТЬСЯ: Мовний закон: чому обурені Будапешт, Бухарест та Варшава?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини