УКРАЇНА

ЄС та Євробанк з реконструкції та розвитку виділили українським компаніям €160 тисяч

21 вересня, 2017 13:17
УКРАЇНА/ЄС та Євробанк з реконструкції та розвитку виділили українським компаніям €160 тисяч
Зберегти
Вигляд
Європейський банк реконструкції і розвитку та Євросоюз у рамках програми фінансування і передачі технологій для боротьби з кліматичними змінами виділили 6 українським компаніям 160 тисяч євро у вигляді кліматичних інноваційних ваучерів.

Європейський банк реконструкції і розвитку та Євросоюз у рамках програми фінансування і передачі технологій для боротьби з кліматичними змінами виділили 6 українським компаніям 160 тисяч євро у вигляді кліматичних інноваційних ваучерів.

Про це повідомляє прес-служба ЄБРР.

Ваучери виділяють «ВТС-Комплект», «Інженерні інновації», Ecoisme, «Електрокарс», Інститут екології та енергоощадження і «Укрцентр-Груп».

Ваучери забезпечать грантове фінансування для учених і підприємств, які пропонують енергоощадні технології та заходи, спрямовані на скорочення викидів парникових газів.

Компанії отримали фінансування проектів у рамках програми, розмір якої становить €1 млн євро. Очікується, що до кінця 2018 року ще 50 інноваційних проектів в України отримають підтримку.

Для цього планується ще кілька етапів конкурсних відборів.

Розмір ваучерів на окремі проекти може становити від € 20 тисяч € 50 тисяч, у залежності від інноваційності, складності та потенційних переваг.
 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини
Життя
20 лютого 2019
Уряд затвердив національний план управління відходами до 2030 року
Кабінет міністрів України затвердив національний план управління відходами до 2030-го року. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду в середу, 20 лютого, повідомив міністр екології Остап Семерак.За його словами, цей план підтримала делегація Євросоюзу, він є важливим кроком щодо приведення вітчизняного законодавства до європейських норм управління відходами.«Це не просто важливий стратегічний документ, який уперше за всі роки незалежності України визначає як маємо і будемо поводитися з відходами, але й визначає практичні заходи, які дозволять нарешті навести лад у цій сфері» — зазначив Семерак.Він наголосив, що за період до 2030-го року Україна має щорічно виконувати низку таких завдань і практичних заходів, які визначає Нацплан. Згідно з ним передбачено перелік регіональних планів «із точним аналізом ситуації у регіонах та визначенням необхідної кількості інфраструктурних об’єктів, зокрема, сміттєпереробних заводів, ліній тощо».Міністр екології також зауважив, що для того, аби ці регіональні програми працювали, мають бути внесені зміни до національного законодавства, яке регулює сферу управління з відходами.Раніше у Фонді енергоефективності України розробили концепцію енергетичної утилізації сміття, як передбачає створення на основі сміттєвих полігонів об'єктів альтернативної енергетики.Улітку 2018-го року Комунальне підприємство Київської міської держадміністрації «Київкомунсервіс» оголосило конкурс на визначення виконавця послуг з облаштування підприємства з переробки, обробки та захоронення побутових відходів у Києві.
Перевірено
Зберегти