Єврокомісія оновила «чорний список» іноземних авіакомпаній

default/Єврокомісія оновила «чорний список» іноземних авіакомпаній
Зберегти
Вигляд

Єврокомісія виключила казахстанську авіакомпанію Air Astana з «чорного списку» недостатньо безпечних авіаперевізників, додавши в нього іракську Iraqi Airways, про це йдеться в комюніке ЄК, передає «Інтерфакс-Україна».

Європейська комісія відновила список із безпеки польотів ЄС. До нього входять авіакомпанії, діяльність яких у Євросоюзі заборонена або обмежена, зазначено в повідомленні.

«Я дуже задоволена, що ми змогли зняти обмеження з компанії Air Astana після шести років роботи», - заявила член Єврокомісії з питань транспорту Віолета Булц.

Також вона зазначила, що в інтересах безпеки громадян ЄС вони змушені залишити в списку інших авіаперевізників Казахстану і внести до нього іракську Iraqi Airways. Оновлений список із безпеки польотів ЄС, який буде опубліковано 11 грудня, містить загалом 228 авіакомпаній, зареєстрованих у 20 державах, влада яких не забезпечує достатнього ступеня безпеки.

Це Афганістан, Ангола (за винятком однієї авіакомпанії, яка працює в ЄС за обмеженнями), Бенін, Республіка Конго, Демократична Республіка Конго, Джібуті, Екваторіальна Гвінея, Ерітрея, Габон (за винятком двох авіакомпаній, які працюють з обмеженнями), Індонезія (за винятком чотирьох авіакомпаній).

Також у списку Казахстан (тепер за винятком Air Astana), Киргизія, Ліберія, Лівія, Мозамбік, Непал, Сан-Томе і Прінсіпі, Сьєрра-Леоне, Судан і Замбія.

У списку також дві окремі авіакомпанії: Iraqi Airways (Ірак) і Blue Wing Airlines (Суринам).

Ще семи компаніям дозволено літати в ЄС тільки на конкретних типах повітряних суден: Afrijet і SN2AG (Габон), Air Koryo (КНДР), Air Service (Коморські острови), Iran Air (Іран), TAAG анголські авіалінії (Ангола) і Air Madagascar (Мадагаскар).

/ фото real-info.info