Технології

Єврокомісія почала розслідування щодо придбання Apple сервісу Shazam

23 квітня, 2018 20:09
Технології/Єврокомісія почала розслідування щодо придбання Apple сервісу Shazam
Зберегти
Вигляд
Компанію запідозрили в порушенні правил конкуренції при покупці сервісу

Європейська комісія розпочала розслідування стосовно придбання американською компанією Apple сервісу з розпізнавання музики Shazam. Компанію запідозрили в порушенні правил конкуренції при покупці сервісу.

Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії.

Члени Комісії стурбовані тим, що приєднання сервісу до Apple надасть цій компанії доступ до даних користувачів, а саме до їх музичних уподобань. Таким чином ця інформація може бути використана для просування Apple Music та може сприяти його більшій привабливості серед потенційної аудиторії.

«За останні роки дуже змінилися способи людей слухати музику. І все більше європейців використовують стрімінгові сервіси. Мета нашого розслідування — запевнитися, що любителі музики зможуть і надалі користуватися різними привабливими пропозиціями на цьому ринку та не стикнуться з тим, що через злиття (сервісів та компаній – ред) їх вибір зменшиться», — заявила єврокомісар з питань конкуренції Маргарет Вестагер.

Комісія також перевірить, чи може Shazam штучно створювати перепони для використання стрімінгових сервісів інших компаній.

Apple Music — другий за поширеністю в Європі і світі стрімінговий сервіс після Spotify. Apple придбала сервіс Shazam у грудні 2017 року, суму угоди оцінювали в 400 мільйонів доларів.

Більше про:
# Shazam
# apple
Пов`язані новини