Європейська Комісія у листі до президента України Петра Порошенка наголосила на важливості прийняття законопроекту про створення прозорого енергорегулятора

Європейська Комісія у листі до президента України Петра Порошенка наголосила на важливості прийняття законопроекту про створення прозорого енергорегулятора.

Про це йдеться у листі віце-президента Єврокомісії Мароша Шефчовича, передає «Економічна правда».

У повідомленні Комісії зазначається, що прийняття закону про енергетичного регулятора є одним із заходів, що дозволяють Євросоюзу надати наступні 600 млн євро макрофінансової допомоги Україні.

«Через це зараз так важливо, щоб впровадження цього суттєвого закону розпочалося без подальших зволікань», — йдеться у листі.

Крім того, у листі говориться про те, що Нацкомісія з питань регулювання енергетики не користується експертною допомогою, яку пропонує ЄС.

«Аналіз згаданих нещодавніх рішень регулятора експертами ЄС показав, що, на жаль, використовувані методології не повністю відповідають кращій європейській практиці», — наголошується у повідомленні.

Віце-президент Єврокомісії просить Порошенка виконати закон про Національну комісію та призначити двох членів Конкурсної комісії.

«Я впевнений, що Кабінет міністрів України та Верховна Рада України наслідують Ваш приклад, подавши свої кандидатури», — додається у листі.

Раніше глава представництва ЄС Хюг Мінгареллі повідомив, що Україна отримає другий транш макрофінансової допомоги у розмірі €600 млн від Європейського Союзу протягом найближчих тижнів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: