Європейська комісія найближчим часом ухвалить програму по боротьбі з корупцією в Україні, яка передбачає виділення 50 млн євро.

Про це на брифінгу у Києві 11 листопада повідомив комісар Європейського союзу з питань політики сусідства та розширення Йоханнес Хан.

Він зазначив, що дуже важливо, щоб Україна показала конкретні результати у боротьбі з корупцією в системі правосуддя, в реформуванні прокуратури «для того, щоб відповісти на очікування українського суспільства і відкрити шлях для подальшої підтримки ЄС».

Корупція може стати головною перешкодою для інвесторів, які хочуть вийти на український ринок.

«Український ринок потенційно дуже цікавий світу. Торік у Києві відбулася велика інвестиційна конференція, в якій взяли участь понад 500 делегатів із 50 країн. Це говорить про те, що ринок цікавий. Проте корупція була і залишається проблемою. І вона може виявитися вирішальним фактором при ухваленні рішень. Я знаю, що зараз розпочато багато розслідувань, але чи доведені вони до суду?» - сказав Ган. 

Зі слів Єврокомісара, українські політики повинні сконцентруватися на плані реформ, надавши таким чином підтримку новому українському уряду.

Також раніше Йоханнес Хан повідомив, що рішення щодо безвізового режиму між Україною і Європейським союзом буде ухвалено восени цього року.

Поділитись: