Європарламент готовий розглянути питання безвізового режиму з Україною після ухвалення Києвом всіх законів і відповідної пропозиції Європейської комісії.

Про це заявив президент Європейського парламенту Мартін Шульц у Мюнхені по завершенню зустрічі з президентом України Петром Порошенком, яка відбулася на полях Мюнхенської конференції з питань безпеки, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми очікуємо пропозиції Єврокомісії щодо безвізового режиму після того, як український парламент ухвалить усі рішення. І Європейський парламент негайно їх візьме до розгляду», – заявив Шульц.

При цьому він наголосив на важливості такого рішення. «Одна дуже важлива причина - безвізовий режим є елементом покращення економічної діяльності. Дуже часто це розглядається як елемент вільного руху, але це – величезний крок вперед в економічній діяльності з обох сторін. Тому це також дуже важливо для нас», – наголосив він.

Шульц також повідомив, що дуже уважно слухав, що президент України сказав стосовно кримських татар. «Ми, як Європейський парламент, дуже серйозно до цього поставимося і подивимося, що там сталося, особливо у сфері прав людини та щодо безпеки», – підкреслив президент Європарламенту.

У свою чергу президент України нагадав, що вже подав до парламенту законопроекти, що залишилися. «Я передав останній пакет законопроектів для безвізового режиму, і я сподіваюся, що їх буде ухвалено наступного тижня в парламенті», – сказав Порошенко.

Нагадаємо, що Порошенко затвердив програму співробітництва Україна-НАТО.

/Фото facebook/PresidentEP

Поділитись: