Верховна Рада України та Європейський парламент підписали Меморандум про взаємодію. Він передбачає підтримку реформування інституційної спроможності українського парламенту.

Про це заявив журналістам за результатами зустрічі з президентом Європарламенту Мартіном Шульцем Голова ВР Володимир Гройсман.

«У рамках цього візиту ми підписали важливий Меморандум вперше про взаємодію між Європейським парламентом і парламентом України», - зазначив голова ВР.

Документом визначено реформу та підтримку реформи українського парламенту – щодо інституційної спроможності, прозорості, відкритості. 

За словами президента Європарламенту Мартіна Шульца, Документом визначено реформу та підтримку реформи українського парламенту – щодо інституційної спроможності, прозорості, відкритості. 

«Багато хто думає про нас, що ми працюємо в Європейському парламенті, у Європі дуже повільно. Але, до вашої уваги, я з колегою Гройсманом домовився 24 лютого, що ми цьогоріч підпишемо цей Меморандум, і ми зробили це. Ми працювали дуже швидко й ефективно. Пропоную назвати це «методом Гройсмана-Шульца», - наголосив Шульц.

/ фото Іллі Безкоровайного

Поділитись: