УКРАЇНА

Європарламент планує ухвалити механізм призупинення «безвізу» 13 лютого

10 лютого, 2017 19:08
УКРАЇНА/Європарламент планує ухвалити механізм призупинення «безвізу» 13 лютого
Зберегти
Вигляд
lead
Європейський парламент остаточно затвердить механізм тимчасового припинення дії безвізового режиму Європейського Союзу з третіми країнами на початку наступного пленарного засідання.

Європейський парламент остаточно затвердить механізм тимчасового припинення дії безвізового режиму Європейського Союзу з третіми країнами на початку наступного пленарного засідання.

Вірогідно, це станеться у понеділок, 13 лютого, у Страсбурзі, повідомив УНІАН представник Європарламенту.

«На початку роботи сесії, скоріш за все, у понеділок, буде зроблено оголошення, що вже є корегендум (відредагований та перекладений на всі офіційні мови ЄС законопроект), і, якщо не буде заперечень, рішення буде ухвалено без голосування»,— йдеться у повідомленні.

Представник ЄС зауважив, що заперечень не очікується.

«Європарламент вже голосував цей законопроект у грудні, а зараз це просто вивірена та перекладена версія. Є зміни, але вони технічні і не впливають на зміст», — наголосив він.

Далі документ має бути затверджений Радою ЄС. Спочатку — на Комітеті постійних представників (COREPER), а потім на засіданні Ради ЄС 27 лютого пунктом А, без обговорення.

Після цього документ буде підписаний на засіданні Європарламенту 1-2 березня.

«Ми також очікуємо, що відразу після ухвалення механізму Радою наступного дня, тобто 28 лютого, будуть розпочаті міжінституційні переговори щодо надання безвізового режиму Україні. Це те, що нам обіцяла Рада. Парламент готовий провести ці переговори навіть завтра», — наголосив представник Європарламенту.

Раніше у ЄС зазначали, що рішення про безвізовий режим для України може набути чинності тільки разом із новим механізмом тимчасового припинення таких безвізових режимів для будь-якої країни світу, щодо яких діють такі режими.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини