Генеральна Асамблея Європейської мовної спілки остаточно підтвердила, що міжнародний пісенний конкурс Євробачення навесні 2017 року прийматиме Київ.

Під час Генеральної Асамблеї Європейської мовної спілки (ЄМС) було остаточно підтверджено, що міжнародний пісенний конкурс навесні 2017 року прийматиме Київ.

Це було затверджено під час засідання Генасамблеї у швейцарській Лозанні 8 грудня, повідомляє «UA:Перший».

«Таке рішення було ухвалене, враховуючи звіт виконавчих продюсерів Євробачення-2017 Олександра Харебіна і Вікторії Романової, щодо стану підготовки до проведення конкурсу. Отож надалі не може бути жодних дискусій з приводу місця проведення Євробачення-2017», – йдеться в повідомленні.

Представники України під час Генеральної Асамблеї ЄМС презентували команду Євробачення-2017 і виконану роботу з підготовки до пісенного конкурсу. Було оголошено бюджет на проведення Євробачення у Києві, який становить 655,7 мільйонів гривень. З них 455,7 мільйона гривень передбачено в проекті бюджету України, а ще 200 – надає місто-господар пісенного конкурсу Києва.

Також виконавчі продюсери Євробачення-2017 відзвітували про готовність нормативно-правової бази для організації та проведення пісенного конкурсу в Україні. Найближчим часом буде публічно презентована творча концепція Євробачення-2017 – слоган і лого пісенного конкурсу. Ідеї для оформлення Єврошоу Національній телекомпанії України запропонували 11 найкращих креативних агенцій країни.

Наразі триває відбір офіційних квиткового та туристичного операторів Євробачення-2017. Уже затверджена творча концепція сцени головної арени пісенного конкурсу. А наприкінці грудня – на початку січня будуть оголошені ціни на квитки.

Верховна Рада затвердила процедуру закупівлі товарів і послуг для конкурсу 17 листопада.

А 7 грудня Президент Петро Порошенко підписав закон про договірну процедуру закупівель товарів і послуг для організації Євробачення-2017.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile