УКРАЇНА

Європейський банк надасть Києву 50 млн євро на закупівлю автобусів і трамваїв

20 квітня, 2018 10:54
УКРАЇНА/Європейський банк надасть Києву 50 млн євро на закупівлю автобусів і трамваїв
Зберегти
Вигляд
Комунальне підприємство «Київпастранс» залучить близько 50 млн євро позики у Європейського інвестиційного банку на закупівлю міського громадського транспорту.

Комунальне підприємство «Київпастранс» залучить близько 50 млн євро позики у Європейського інвестиційного банку на закупівлю міського громадського транспорту.

За відповідне рішення проголосували депутати Київради під час пленарного засідання, йдеться на сайті міської влади Києва.

«Мова йде про надання дозволу на залучення кредиту від Європейського інвестиційного банку у розмірі 50 млн євро на закупівлю автобусів, трамваїв і вагонів київського фунікулеру», — зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час виступу на пленарному засіданні.

За його словами, відсоткова ставка не перевищує 2,5% річних у євро, термін залучення коштів — від 5 до 22 років з дати останньої вибірки траншу.

«Використання цих коштів триватиме під контролем та егідою безпосередньо Європейського інвестиційного банку. Це рішення також погоджено з Міністерством фінансів та Міністерством інфраструктури», — додав він.

Участь «Київпастрансу» у цьому проекті дасть можливість осучаснити та придбати:

  • 17 сучасних модульних трамвайних вагонів довжиною 30-34 метри;
  • 112 автобусів великої та особливо великої місткості;
  • обладнання для реконструкції фунікулера.

Раніше повідомлялось, що у Києві планують вивести на дороги сучасні маршрутки з обладнанням для електронного квитка.

Пов`язані новини