Міністерство регіонального розвитку затвердило 16 проектів Дніпропетровщини, спрямованих на допомогу та підтримку внутрішньо переміщених осіб. Фінансування на 305 млн гривень виділить Європейський інвестиційний банк у рамках Надзвичайної кредитної програми з відновлення Україн

Міністерство регіонального розвитку затвердило 16 проектів Дніпропетровщини, спрямованих на допомогу та підтримку внутрішньо переміщених осіб. Фінансування на 305 млн гривень виділить Європейський інвестиційний банк у рамках Надзвичайної кредитної програми з відновлення України

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Місцеві держадміністрації, органи місцевого самоврядування, державні та комунальні підприємства, громади Дніпропетровщини подали 16 проектів, які вже погоджені з ЄІБ. Серед них – реконструкція будівлі навчально-виховного комплексу № 22 у Павлограді, капітальний ремонт хірургічного корпусу лікарні ім.Мечникова у Дніпрі та будинку культури в Мишуриному Розі», — сказав заступник директора департаменту Міністерства регіонального розвитку та будівництва Павло Пахолко.

Наразі перелік проектів має затвердити своєю постановою Кабінет Міністрів України.

«Після затвердження урядом цієї постанови, гроші від Європейського інвестиційного банку надійдуть в область для подальшої реалізації проектів. Цілком можливо, що їх безпосереднє втілення розпочнеться вже восени», — сказав чиновник Мінрегіону.

Раніше повідомлялося, що у Києві зареєстровано найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб серед усіх міст України — понад 170 тисяч.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: