Світ

Європейський суд оштрафував Словаччину на 1 млн євро через неналежне зберігання сміття

4 липня, 2018 14:37
Світ/Європейський суд оштрафував Словаччину на 1 млн євро через неналежне зберігання сміття
Зберегти
Вигляд
Суд Євросоюзу у Люксембурзі оштрафував Словаччину на 1 мільйон євро за порушення правил зберігання та захоронення відходів.

Суд Євросоюзу у Люксембурзі оштрафував Словаччину на 1 мільйон євро за порушення правил зберігання та захоронення відходів.

Про це повідомляє «Європейська правда».

Крім цього, Словаччина має виплачувати по 5 тисяч євро щодня до того моменту, як не реалізує закон про відходи у повній мірі.

«У 2013 році суд ЄС постановив, що Словаччина порушує директиву ЄС про захоронення відходів, дозволивши експлуатацію існуючого полігону без плану щодо приведення ділянки у відповідність, і не прийнявши остаточного рішення про роботу полігону на основі затвердженого плану», — йдеться у повідомленні.

Через те, що в уряді Словаччини так і не зробили жодного рішення стосовно сміттєзвалища, Єврокомісія подала на країну до суду.

В той же час, у Словаччині заборонили користуватися сміттєвим полігоном від початку 2014 року.

Нагадаємо, увечері в суботу, 16 червня, на полігоні сміттєвих відходів у Мішково-Погоріловому сталася пожежа.

Нагадаємо, у п'ятницю, 25 травня, у Миколаєві сталась пожежа на головному міському сміттєзвалищі, яке розташоване біля села Велика Корениха.

За словами міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, переважна більшість українських сміттєзвалищ не відповідають сучасним екологічним вимогам.

Пов`язані новини