Партія п'ятого президента України Петра Порошенка «Європейська Солідарність» звернулася до Київського міського голови Віталія Кличка з пропозицією висунути його в мери Києва. Також політисила запропонувала йому очолити список партії на виборах до Київської міської ради.

Про це йдеться у зверненні Центральної ради «Європейської Солідарності».

Таке рішення «ЄС» обґрунтовує необхідністю об’єднання демократичних сил, «які разом стояли пліч-о-пліч на Майдані, разом працювали в Київраді на благо киян та разом боролися за зміцнення столичного самоврядування».

«[В]иходячи з інтересів киян та держави, "Європейська Солідарність" готова і цього разу висунути вас, Віталію Володимировичу, кандидатом на посаду Київського міського голови. І готова бачити Вас на чолі списку "Європейської солідарності" на виборах до Київради», — йдеться в заяві.

Раніше чинний міський голова Києва Віталій Кличко в інтерв'ю «НВ» підтвердив свій намір утретє балотуватися на посаду мера столиці.

Згідно з чинним законодавством, місцеві вибори мають відбутись в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень, тобто 25 жовтня 2020 року. Пройти вони мають одночасно на всій території країни — виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Зазначимо також, що, відповідно до опитування соціологічної групи «Рейтинг», лідером електоральних симпатій на виборах до міської ради Києва є партія «Слуга Народу». Її підтримують 22,3% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах.

18,6% таких опитаних проголосували б за партію «Європейська солідарність», 13,5% — за партію «УДАР», 9,4% — партію «Батьківщина», 7,2% — партію «Опозиційна платформа — За життя», 5,9% — партію «Голос», 3,8% — партію Шарія, 3,2% — партію «Сила і честь». Рейтинг інших політичних сил — менший як 3%.

Поділитись: