Партія «Європейська солідарність» повідомила про обшуки в їхньому центральному офісі за адресою вул. Лаврська, 16 співробітниками Держбюро розслідувань.

Про це повідомила пресслужба партії.

«Молодики спортивної статури з прихованими обличчями заблокували вхід на робочі місця і довго не представлялися. Врешті решт з’ясувалося, що ця «спецоперація» проводиться працівниками Державного бюро розслідувань, директор якого Роман Труба є фігурантом «касетного скандалу», з якого суспільство дізналося про пряме ручне управління ДБР з боку Офісу президента Зеленського», — заявили у пресслужбі партії.

Інформацію про це підтвердила речниця Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова у коментарі hromadske. Вона зазначила, що санкціоновані обшуки проводилися за декількома адреса, зокрема на території, де розташовується офіс «Європейської солідарності».

Ці дії проводилися в рамках двох досудових розслідувань: одне стосується операції купівлі-продажу заводу «Кузня на Рибальському», інше — щодо «ситуативної кімнати» в Адміністрації президента, приміщення обладнане системою захисту від зовнішнього прослуховування.

Нагадаємо, також 20 грудня Державне бюро розслідувань та Служба безпеки України прийшли з обшуками до спортивного клубу «5 елемент», кінцевими бенефіціарами якого є п’ятий президент Петро Порошенко та його соратник Ігор Кононенко.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile