ENRU

Європол поскаржився на небажання Telegram співпрацювати

Директор Європейського поліцейського агентства Роб Уейнрайт висловив жаль, що представники популярного месенджера Telegram, заснованого російським підприємцем Павлом Дуровим, не хочуть співпрацювати з цим відомством.

Про це передає Times.

«Деякі просто не хочуть співпрацювати з нами. Один з них, що створює для нас найбільші проблеми, — Telegram», — сказав він.

За словами глави агентства, керівництво месенджера йде на певні контакти, але «це зовсім не те, що ми отримуємо від Facebook, Twitter і кількох інших».

У Telegram існує думка, що програма має бути безкоштовною і не співпрацювати з правоохоронними органами, додав Уейнрайт.

«Така думка генерального директора. Вони в певній мірі ухиляються від запитів. Я не можу сказати, що вони навідріз відмовляються (відповідати). Але у нас ще не було можливості налагодити (з месенджером) такі ж конструктивні відносини, як з Facebook і Twitter».

Telegram ніяких коментарів з цього приводу не давав.

Також Уейнрайт розповів, що ісламісти активно використовують інновації в інтернеті. Зокрема вони створювали власну медіаплатформу для поширення пропаганди.

Нагадаємо, Павло Дуров відкрив початковий код месенджера Telegram.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram