Євросоюз не прийняв нові санкції проти Росії за її дії в Сирії. Проти антиросійських санкцій виступили італійський прем'єр-міністр Маттео Ренці, а також Іспанія, Австрія, Кіпр та Греція, повідомляє Reuters.

Переговори на саміті ЄС в Італії продовжувалися близько 9 годин. Однак італійський прем'єр наполіг, щоб з підсумкової заяви було прибрано пропозицію про нові санкції щодо Росії, висунуту на початку зустрічі.

За введення санкцій на саміті виступали, в числі інших, канцлер ФРН Ангела Меркель і прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей.

Нагадаємо, сирійські урядові війська за підтримки повітряних сил ЗС РФ у вересні почали штурм Алеппо, частину якого утримують повстанці і бойовики ісламістських угруповань.

Країни ЄС назвали бомбардування в Алеппо воєнним злочином. 

Представники урядів ЄС та США заявили про можливість нових санкцій відносно Росії у разі подальшого погіршення ситуації в Сирії.

18 жовтня Міноборони РФ оголосило про припинення авіаударів по Алеппо до завершення так званої «гуманітарної паузи», призначеної на 20 жовтня. 20 жовтня дію «гуманітарної паузи» продовжили на чотири дні. Під час «гуманітарної паузи», заявив міністр оборони Росії, бойовики зможуть покинути Алеппо. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile