Рада Європейського союзу прийняла рішення щодо запровадження додаткових санкцій проти КНДР

Рада Європейського союзу прийняла рішення щодо запровадження додаткових санкцій проти КНДР.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Ради ЄС.

Зазначається, що прийняті правові акти встановлюють додаткові обмежувальні заходи, які були запроваджені резолюцією Ради безпеки ООН 30 листопада 2016 року.

«Ці санкції включають обмеження на операції з постачання вугілля і залізної руди з КНДР, а також заборону на імпорт міді, нікелю, срібла, цинку в країну. Заходи містять також заборону на експорт нових вертольотів і кораблів у КНДР, посилення чинних обмежень у транспортному, а також у фінансовому секторі, зокрема, заборону дипломатичним представникам КНДР мати більше одного банківського рахунку в ЄС та обмеження щодо використання нерухомого майна КНДР в ЄС», — йдеться у повідомленні.

Також рішення передбачає, що держави-члени мають вжити додаткових заходів, аби запобігти навчанню та професійній підготовці громадян КНДР з дисциплін, які можуть сприяти в КНДР розвитку ядерної зброї та балістичних ракетних програм.

Також рішення має на меті пригальмувати науково-технічне співробітництво за участю осіб або груп, офіційно спонсорованих КНДР, або її представників, за винятком медичних обмінів.

Нагадаємо, у січні в КНДР заявили про готовність випробувати міжконтинентальну ракету.

Пізніше в НАТО назвали провокацією запуск КНДР балістичної ракети в бік Японії. Також США закликали провести засідання Радбезу ООН через запуск ракет КНДР

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: