Міжнародні партнери підтримали ідею створення наглядової ради та погодилися допомогати в реформуванні Державної фіскальної служби України

Міжнародні партнери підтримали ідею створення наглядової ради та погодилися допомогати в реформуванні Державної фіскальної служби України.

Про це 5 вересня міністр фінансів Олександр Данилюк, держсекретар Мінфіну Євгеній Капінус та в.о. голови ДФС Мирослав Продан домовилися з міжнародними партнерами.

У зустрічі взяли участь Хьюг Мінгареллі, посол ЄС в Україні, Роман Ващук, посол Канади в Україні, Ернст Райхель, посол Німеччини, Франсіс Маліж, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу, Брайан Сіл, представник Мінфіну США, Уоррен Вілсон, співробітник економічного відділу Посольства США, Йоста Люнгман, представник МВФ в Україні.

Завданням наглядової ради буде моніторинг впровадження реформи, оцінка досягнутого прогресу, внесення пропозицій щодо зміни пріоритетів та підходів, а також загальна координація донорської допомоги та політичної підтримки реформи.

За словами Данилюка, мета проекту — перетворити ДФС на ефективну та сучасну структуру з розвинутою системою ІТ, автоматизованими процесами, та зрозумілою системою обслуговування.

“Ми готові підтримувати команду Мінфіну та ДФС у Проекті з комплексної реформи фіскальної служби. Реформа ДФС —одна з найважливіших реформ для подальшого відновлення української економіки та залучення інвесторів”, — сказав Хьюг Мінгареллі, Посол ЄС в Україні. 

Над реформою наразі працює Група впровадження реформи у складі представників Мінфіну, ДФС та консалтингової компанії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile