Євротунель зупинився через біженців

default/Євротунель зупинився через біженців
Зберегти
Вигляд

Залізницю у Євротунелі, який поєднує Францію та Британію під Ла-Маншем, зупинили у обидві сторони через біженців, які пройшли у термінал у французькому Кале.

Раніше у жовтні тунель призупиняв роботу через нелегальних мігрантів, що натовпом прорвалися на станцію. Тоді залізниця не працювала впродовж кількох годин, пише ВВС Україна.

Число незаконних перетинів кордону через Кале скоротилася упродовж минулих тижнів через посилення заходів безпеки.

Тим не менш мігранти продовжують приїжджати до французького порту, сподіваючись потрапити до Британії.

Число людей, що мешкають у тимчасових таборах у Кале, виросло удвічі у останні тижні до майже 6 тисяч.

Днями турецький уряд відмовлявся залишати в крайні біженців із Сирії в обмін на гроші від ЄС. ЄС пообіцяв Туреччині три мільярди євро і полгшення візового режиму за допомогу країни у вирішення проблеми.

За даними Міжнародної організації міграції, за цей рік близько 600 тисяч мігрантів прибуло до ЄС, в основному через Туреччину.

Число біженців, які прибули в Європу цього року, вже перевищило 500 тисяч чоловік, що у два рази більше, ніж за весь 2014 рік. Про це повідомило агентство ООН у справах біженців. За оцінками ООН, щодня в Європу прибувають близько 8000 сирійських та іракських біженців.

ЄС розширив свою військову операцію проти нелегальних перевізників мігрантів у Середземному морі 7 жовтня. Раніше під час операції Євросоюзу по боротьбі з нелегальними перевізниками мігрантів через Середземне море до Європи передбачалися лише рятувальні операції людей, що зазнали лиха.

/Фото: hakzelf via Flickr