Президент Володимир Зеленський привітав жителів Києва та Кривого рогу з Днями міст та зазначив, що кожне з цих міст особливе по-своєму.

Про це глава держави написав у Telegram.

«Цими вихідними відзначають свої дні народження два моїх рідних міста. Першому виповнюється 1538 років. Друге – трішки молодше. Йому 245. Це Київ та Кривий Ріг. Чи можливо їх порівнювати? Ні. Це все одно, що обирати, кого ти любиш більше — маму чи тата», — зазначив він.

Президент розповів, що він народився у Кривому Розі, а в Києві остаточно став «тим, ким є».

«Кривий Ріг подарував перших друзів і перше кохання. І всі ми разом опинились у Києві, який зробив і дружбу, і кохання тільки міцнішими. У Кривому Розі народилася моя донька. У Києві народився мій син. У Києві — найзапашніша кава. У Кривому — найсмачніший мамин борщ», — додав він.

Зеленський наголосив, що до Києва і до Кривого Рогу йому завжди хочеться повертатись.

«У Кривому Розі, в РАЦСі, я дав обітницю вірності своїй дружині. У Києві, в парламенті, я присягнув на вірність українському народові. В обох випадках я прагнув зробити людей щасливими. І не має значення — це одна людина чи багатомільйонна країна. Головне — бути вірним своїм присягам кожного дня та кожної миті», — додав він.

Зазначимо, що День Києва 31 травня цього року відзначатимуть у теле- та онлайн-форматі, оскільки продовжує діяти заборона на масові заходи у зв’язку із коронавірусом.

Поділитись: