Її вбила російська ракета. Під час обстрілу Києва загинула лікарка «Охматдиту», яка рятувала дітей із раком крові

Зранку 10 жовтня, під час ракетного обстрілу Києва російськими окупантами, загинула лікарка «Охматдиту» Оксана Леонтьєва, яка багато років рятувала дітей із раком крові. Вона загинула дорогою на роботу, поспішаючи до своїх пацієнтів.
Про це повідомили у лікарні.
Оксана Леонтьєва була лікарем-гематологом в «Охматдиті». Вона працювала у відділенні трансплантації кісткового мозку 11 років.
«Ця молода жінка була справжнім професіоналом і опорою для своїх пацієнтів та колег. Вона була самовідданою та відповідальною людиною і лікарем», — розповіли колеги Оксани.
Уранці 10 жовтня Оксана завезла 5-річного сина Григорія в дитячий садок. Потім поїхала в «Охматдит», щоб рятувати пацієнтів, як вона це робила вже багато років. Життя Оксани забрала російська ракета, її машина згоріла вщент у середмісті Києва.
Син жінки Гриша залишився сиротою. Його батька також не стало понад рік тому. Тепер хлопчика буде виховувати дідусь.
На смерть жінки відреагував міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Він розповів, що іноді замість тисячі раціональних аргументів варто розказати партнерам одну історію, щоби вплинути на їхню позицію.
«Сирітство Григорія — це результат того, що в якійсь столиці довго радяться, чи надавати Україні протиповітряну і протиракетну зброю, в іншій грають у "нейтральність", у третій втомилися від війни та санкцій, у четвертій готуються тиснути руку путіну, а якесь медіа чи лідер думок намагаються нав’язати думку, що Україна сама винна в цьому, бо занадто активно та успішно захищається від росії», — сказав міністр.
Обстріли Києва
10 жовтня столиця зазнала серії ракетних ударів. Через атаку в Києві загинули 5 людей, ще 51 людина зазнала поранень.
Унаслідок одного з ударів пошкоджено будівлю філармонії, музеї Ханенків та Шевченка,Київський національний університет імені Тараса Шевченка та парк Шевченка. Також пошкоджено будівлю бізнес-центру, вікна вокзалу та громадську зупинку.
Крім того, пошкоджено 5 об'єктів критичної інфраструктури, 6 закладів освіти, 5 закладів охорони здоров'я, дві адмінбудівлі тощо.
Серед пошкоджених об'єктів — пішохідно-велосипедний міст, виготовлений із 700 тонн сталі з заводу «Азовсталь» у Маріуполі.
- Поділитися: