Директору YouControl Сергію Мільману висунули звинувачення у несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерів.

Директору YouControl Сергію Мільману висунули звинувачення у несанкціонованого втучання в роботу комп'ютерів.

Про це повідомляє прес-служба організації.

«Мільман С.А. підозрюється у вчиненні несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж та мереж електрозв’язку, що призвело до спотворення процесу обробки інформації та до порушення встановленого порядку її маршрутизації, що заподіяло значну шкоду, тобто злочину, передбаченого ч. 2 ст. 361 КК України», — ідеться у тексті підозри.

Шевченківський райсуд Києва 1 листопада вирішив, що арешт майна обвинуваченого є незаконним, і що незаконного з боку Мільмана нічого не було.

«Ми вважаємо, що така поведінка СБУ ще раз підтверджує свавілля правозахисних органів, котрі замість захисту бізнесу займаються його придушенням. В передсвяткові новорічні дні це виглядає особливо цинічно, адже вони розраховують заховати в мішурі свої темні справи», — заявляють в організації.

Нагадаємо, обшуки в компанії YouControl відбулися 23 березня.

YouControl є проектом бізнес-аналітики, який дозволяє отримати актуальну інформацію про компанію або ФОП з понад 30 державних реєстрів.

Один із напрямків діяльності — боротьба з корупцією: компанія надає вільний доступ до сервісу журналістам та громадським активістам для проведення розслідувань, моніторингів та інших заходів.

Поділитись: