УКРАЇНА

Юросіб «Приватбанку» не штрафуватимуть через затримку податкових платежів — заступник голови НБУ

21 грудня, 2016 03:54
УКРАЇНА/Юросіб «Приватбанку» не штрафуватимуть через затримку податкових платежів — заступник голови НБУ
Зберегти
Вигляд
Юридичним особам, які обслуговуються у «Приватбанку», податкова не нараховуватиме штрафи за невчасну сплату податків, поки не завершиться процес націоналізації.

Юридичним особам, які обслуговуються у «Приватбанку», податкова не нараховуватиме штрафи за невчасну сплату податків, поки не завершиться процес націоналізації.

Про це повідомив заступник голови Національного банку України Олег Чурій в ефірі Громадського.

Він заявив, що у разі якихось проблем з податковими платежами та їх несвоєчасними надходженнями Державна фіскальна служба не нараховувтиме штрафи.

«Проблем з Фіскальною службою не буде. Платежі на податкову інспекцію ідуть пріоритетом. Перш за все — платежі на податкову, далі — заробітна плата, далі — всі інші платежі. Крім того, є домовленість про те, якщо податкові платежі за якихось причин не будуть виконані, то податкова інспекція не буде нараховувати пені чи штрафи», — сказав він.

Окрім того Чурій висловив впевненість, що проблем з податковими платежами не буде.

Раніше повідомлялось про тимчасове припинення обслуговування юридичних осіб у «Приватбанку».  Вранці 20 грудня корпоративні виплати поновилися.

Раніше у «Приватбанку» повідомили, що кошти, які були нараховані юридичним особам до 19 грудня, будуть заморожені до початку роботи нового правління.

Нагадаємо, уряд України підтримав націоналізацію «Приватбанку».

Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ «Приватбанк» та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів.

Перехідний період починається з 19 грудня. Також повідомлялося, що «Приватбанк» після націоналізації очолить екс-міністр фінансів Шлапак.

Пов`язані новини