Директор з юридичних питань «Нафтогазу» Ярослав Теклюк увійшов до рейтингу кращих юрисконсультів Центральної та Східної Європи за версією міжнародного видання The Legal 500

Директор з юридичних питань «Нафтогазу» Ярослав Теклюк увійшов до рейтингу кращих юрисконсультів Центральної та Східної Європи за версією міжнародного видання The Legal 500.

Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

Зазначається, що Теклюка включили до рейтингу завдяки успішній арбітражній справі проти російського «Газпрому». Також експерти відзначили його вклад у підписання кредитної угоди з Міжнародним банком реконструкції та розвитку на 478 млн євро для закупівлі газу в європейських країнах.

The Legal 500 – одне з найстаріших та найбільш авторитетних юридичних видань у світі. Воно представляє широкий аналіз юридичного ринку у понад 100 країнах світу. Результати досліджень ґрунтуються на анкетуванні юридичних фірм, інтерв'ю з клієнтами та представниками компаній-лідерів з надання юридичних послуг.

GC Powerlist - це останнє дослідження The Legal 500, яке звертає свою увагу на внутрішню юридичну функцію і виділяє кращих корпоративних юристів.

«Нафтогаз» судиться з «Газпромом» щодо 2 великих питань — ціни на російський природний газ та транзиту газу.

З обох питань «Газпром» подавав зустрічні позови до України. Сукупна сума позовних вимог НАК «Нафтогаз України» до «Газпрому» становить понад $42,5 млрд, зустрічних вимог «Газпрому» – $47,1 млрд.

1 червня міністр юстиції Петренко повідомив про стягнення перших сум з «Газпрому».

Пізніше стало відомо, що «Нафтогаз» подав позов на $5 млрд проти Росії до суду в Гаазі через активи у Криму.

Поділитись: