Озброєна група, яка захопила 17 липня будівлю полку патрульно-постової служби в Єревані, звільнила всіх заручників.

Про це повідомляє «Новости-Армения» з посиланням на агентство правової інформації pastinfo.am.

23 липня в результаті переговорів члени групи погодилися звільнити двох рядових поліцейських без всяких вимог, а останніх двох – заступника начальника поліції Вірменії Вартана Єгіазаряна і заступника начальника поліції Єревану Валерія Осіпяна – в обмін на створення постійно діючого прес-пункту, розташованого в нейтральній зоні між будівлею полку і територією, контрольованою співробітниками поліції і Служби національної безпеки.

На даний момент, за інформацією видання, Єгіазарян і Осипян вже звільнені.

17 липня озброєні прихильники радикального опозиційного руху «Установчий парламент» захопили будівлю поліції в єреванському районі Еребуні, вбивши при цьому одного поліцейського і поранивши шістьох людей. За даними поліції, нападники взяли в заручники дев’ятьох людей, п’ятьох із них звільнили в результаті переговорів.

Нападники вимагають звільнення Жирайра Сефіліана, лідера «Установчого парламенту», якого арештували у червні за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Вони також вимагають відставки президента Сержа Саргсяна.

Влада відкинула вимоги нападників і заявляє про ведення переговорів із озброєними людьми з вимогою, щоб вони здалися.

Раніше повідомлялося, що у Єревані до захопленого відділку поліції стягнуті додаткові сили та спеціальну бронетехніку.

Як розповів в ефірі Громадського голова Ради аналітичного центру з питань глобалізації Степан Грігорян, управління поліції і внутрішніх військ на околиці Єревана захопили близько 20 нападників.

Поділитись: