Журналісти програми антикорупційних розслідувань «Схеми» дізналися, що програму можуть зняти з ефіру Суспільного мовлення (НСТУ).

У заяві «Схем» ідеться, що 20 грудня під час засідання Наглядової ради НСТУ деякі її члени можуть порушити питання щодо подальшого виходу в ефір програми.

«Раніше ми вже отримували інформацію, що в Адміністрації президента України існує невдовлення тим, що в ефірі Суспільного, яке фінансується з державного бюджету, виходить програма розслідувань «Схеми». Паралельно, публічній гострій критиці з боку окремих членів Наглядової ради НСТУ піддавались саме ті наші матеріали, які безпосередньо стосувались Петра Порошенка. Очевидно, в період передвиборчої кампанії влада найменше зацікавлена в трансляції та широкому розповсюдженні таких критичних програм», — йдеться в заяві.

Як зазначають журналісти, голова Наглядової ради Тетяна Лебедєва підтвердила, що деякі члени вважають, що на «аутсорсі» можуть виходити будь-які програми, «крім новин і суспільно-політичних», до яких належать «Схеми».

«Ми, редакція програми «Схеми», не вбачаємо можливим впливати на членів Наглядової ради. Але ми вважаємо своїм обов'язком інформувати суспільство, в інтересах якого ми працюємо, що з ефіру Суспільного мовника вже найближчим часом може зникнути програма антикорупційних розслідувань «Схеми», а з нею і програма розслідувань «Наші Гроші з Денисом Бігусом» – проект наших колег, який також виходить на UA:Перший», — наголосили журналісти.

Раніше «Схеми» повідомляли про регулярні зустрічі президента України Петра Порошенка з головою політради партії «За життя», кумом президента Росії Володимира Путіна Віктором Медведчуком.

Поділитись: