Під час розслідування корупції у структурах ФІФА виявили зникнення близько $1 мільйона з рахунків Федерації футболу Гватемали (Fedefut), повідомляє Reuters з посиланням на джерела, знайомі з матеріалами внутрішнього аудиту Fedefut.

З лютого по жовтень 2015 року Федерація футболу Гватемали отримала на рахунок 8,24 мільйона кетсалей (близько $1,1 мільйона). Платежі переводилися дев'ятьма траншами, говориться в документі за підписом бухгалтера федерації.

Бюджет Fedefut на минулий рік становить $1,5 мільйона, у нього закладені тільки $250 тисяч, отриманих від ФІФА. Інші перераховані гроші в бюджет не були включені.

Гватемальська поліція 12 січня заарештувала колишнього президента Федерації футболу Гватемали Брайана Хіменеса (Brayan Jimenez), якого звинувачують в корупції. Колишній генсек федерації Ектор Трухільо (Hector Trujillo) був заарештований в грудні 2015 року в США.

Корупційний скандал у ФІФА тягнеться з травня 2015 року, коли за кілька днів до виборів голови організації ФБР звинуватило низку високопоставлених чиновників ФІФА у шахрайстві.

/ фото fifa.com

Поділитись: