З Генеральної прокуратури зникли матеріали у справі Юлії Тимошенко.

Про це в інтерв’ю виданню «Лівий берег» розповів генеральний прокурор України Віктор Шокін, зазначаючи, що при відступі колишні очільники прокуратури масово знищували документи, зокрема і у справі Тимошенко.

«Так, в ГПУ випарувалися справи Тимошенко по «Кіотському протоколу», «швидкій допомозі", зникла частина справи Щербаня, де фігурує Болотських», – розповів Шокін.

Окрім того, за словами генпрокурора, зникли й секретні матеріали.

«У тому числі, те, що стосувалося розпоряджень Віктора Пшонки. Зараз проводимо службове розслідування - як пропали, куди і т.д», – сказав генпрокурор.

Водночас народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм вважає, що матеріали у справі Тимошенко мають бути у Правого сектора.

«Левова частка документів, у тому числі, експертизи, протоколи допитів, висновків та схеми знаходилися в будинку Віктора Пшонки, який був захоплений представниками Правого сектора після закінчення Майдану», – написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

«У цих документах, крім іншого, були також матеріали про свідків і фігурантів вбивства Євгена Щербаня, про справу «Кіотського протоколу» і «машинах швидкої допомоги». Цінність цих документів не тільки в тому, що вони можуть виправдати / звинуватити пані Тимошенко, а й пролити світло на те, як фальсифікували цю справу в Генеральній прокуратурі, як у цьому була задіяна адміністрація Віктора Януковича та іноземні компанії, які проводили експертизу всієї справи Юлії Тимошенко», – зазначив депутат.

/ фото прес-служби БЮТ

Поділитись: