Війна

З «гумконвоєм» РФ на Донбас в’їхала машина радіаційно-хімічного захисту — Держприкордон служба

21 лютого, 2017 11:29
Війна/З «гумконвоєм» РФ на Донбас в’їхала машина радіаційно-хімічного захисту — Держприкордон служба
Зберегти
Вигляд
Близько 6 ранку на Донбас через непідконтрольну ділянку кордону в’їхав 60-ий так званий «гуманітарний конвой» РФ, у складі якого був автомобіль радіаційного та хімічного захисту.

Близько 6 ранку на Донбас через непідконтрольну ділянку кордону в’їхав 60-ий так званий «гуманітарний конвой» РФ, в складі якого був автомобіль радіаційного та хімічного захисту.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

«Особливістю даного т.з. «гумконвою» є те, що у його складі через пункт пропуску «Матвєєв Курган» рухався спеціалізований автомобіль РХБ захисту, який не відповідає категорії «гуманітарного» вантажу першої необхідності», — йдеться в повідомленні.

За інформацією прикордонної служби, з 5:50 до 9:10 на в’їзд до України через російські пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» у складі двох колон проїхало загалом 25 вантажівок.

«Окрім цього, загальна кількість автомобілів, яка незаконно проїхала через кордон у складі «гумконвою», не відповідала тій, що була заявлена у попередній ноті МЗС РФ, оскільки у документі йшлося лише про 20 автомобілів», — повідомляє служба.

Нагадаємо, що 21 лютого РФ відправила на окупований Донбас 60-й «гумконвой».

Пов`язані новини