Культура

З любов’ю: 5 подій до Дня святого Валентина

Культура/З любов’ю: 5 подій до Дня святого Валентина
Зберегти
Вигляд

День святого Валентина можна любити чи ні, святкувати чи уникати. Але деякі тематичні події можуть сподобатися й ентузіастам дня закоханих, і скептикам. Громадське Культура зібрало 5 найцікавіших.

Короткометражна любов
З 11 лютого

 

 

Центр Олександра Довженка зібрав українські романтичні стрічки в альманасі «Любов. Live». Туди ввійшли 10 короткометражок, серед яких є комедії та мелодрами, розповідь, написана слідами на піску й історія про робота, що загубив своє серце. Вже є інформація про покази у Києві, Запоріжжі, Одесі, Львові, Хмельницькому, Луцьку, Чернівцях і Харкові, але список міст оновлюється.
 
Більше про подію

Закохані в мистецтві
14 лютого

«Культурний проект» приготував лекцію не просто для закоханих, а для закоханих у мистецтво. Проведе її Наталія Романова і розповість про те, як різні любовні стани — закоханість, тривала любов або чуттєва чи пристрасть — можуть здаватися схожими в літературі чи театральних постановках, але дуже відрізняються при зображенні в живописі.

Більше про подію

Концерт для серцебиття
14 лютого

 

 

Від «Хлопчика для серцебиття» до того, хто «На першому місці» — «Крихітка» оспівує закоханість по-різному, часом чуттєво, часом іронічно. Цього разу гурт виступатиме разом з соул-колективом «НастяЗникає» і дуетом Stepan i Meduza, що представить свою другу платівку «Равновесие».

Більше про подію

Любов до мандрів
14 лютого

Впродовж трьох років Сергій Онищенко з Харкова (він же Make Like a Tree) мандрує автостопом по світу, влаштовує імпровізовані концерти і знайомиться з новими людьми. Враження від подорожей через Лаос, Камбоджу, Таїланд, Індонезію й Австралію, він втілює в нових композиціях. 14 лютого Make Like a Tree поділиться музикою, сповненої любові до світу.

Більше про подію

Ярмак і Галич підкорюють серця
Ніч з 13 на 14 лютого

 

 

Усіх, хто любить танці до ранку, кличе арт-завод «Платформа». В ніч на Св. Валентина там пройде фестиваль «Love in Dance». Музику ставитимуть українські діджеї VovKING, Spartaque, Mis Monique та інші. А крім цього, Женя Галич з гурту O.Torvald зіграє на події акустичну програму, а репер Ярмак презентує новий трек «Черное золото».

Більше про подію

Зображення: кадр з фільму «Пошкодження»

/ Оксана Городівська для Громадське Культура

Пов`язані новини