З мультсеріалу «Сімпсони» виріжуть епізод з голосом Майкла Джексона через звинувачення в педофілії, про які стало відомо з документального фільму «Залишаючи Неверленд».

Про це заявив виконавчий продюсер мультсеріалу Джеймс Брукс, передає The Wall Street Journal.

За словами Брукса, епізод «Абсолютно божевільний тато» тимчасово вилучать з усіх платформ та стрімінгових сервісів. Його більше не будуть показувати при повторі «Сімпсонів» на ТБ, а DVD-збірки перевидадуть вже без цієї серії. Продюсер зазначив, що потрібен час на повне виключення епізоду з Джексоном.

«Я проти спалення книг в будь-якому вигляді. Але це наша книга, і ми в праві викреслити одну главу. Очевидно, що це єдиний вихід», - зазначив Брукс.

Йдеться про епізод 1991 року. У ньому головний герой Гомер Сімпсон ненадовго потрапляє в психіатричну лікарню, де зустрічає величезного, лисого чоловіка на ім’я Леон Комповскі, який стверджує, що він Майкл Джексон. Цього персонажа й озвучив сам Джексон.

Нещодавно частина радіостанцій в Австралії, Канаді та Новій Зеландії відмовилися пускати в ефір пісні Майкла Джексона.

Раніше родичі Майкла Джексона подали позов до суду проти телекомпанії HBO через її рішення показати документальний фільм «Залишаючи Неверленд», в якому йдеться про звинувачення в педофілії щодо виконавця. Він заснований на розповідях двох чоловіків, які стверджують, що роками зазнавали сексуального насильства з боку Джексона. Наразі, про випадки сексуального насильства з боку покійної зірки заявили вже 11 осіб, яким на момент ймовірних інцидентів було від 7 до 14 років.

Поділитись: