Документальний фільм BABYLON`13 та 3KO production «З нуля» — це історія про людей, які були вимушені залишити дім, але знайшли сили не просто відновити нормальне життя, а й розпочати власну справу з нуля на новому місці. 

Вони вже давно серед нас, їх біля 2 мільйонів. Вони нічим не відрізняються від інших людей окрім того, що вони вимушені  починати життя наново в повному сенсі, на новому місці. Це виклик. І повне перезавантаження. Як люди знаходять енергію та сили? У чому бачать свою допомогу власній країні? 

Про них можна сказати: вони знають, як здобувається свобода і незалежність. Власними руками. Як це — не залежати. Як це — все з початку. Вони не думають, звідки взяти сили та сенси. Вони просто починають і будують реальність цеглинка за цеглинкою.

Режисер Олександра Чупріна
Оператор Ігор Іванько
Звукорежисери Андрій НідзельскийКсенія Виноградова, Каріна Режевська, Михайло Закутський

Герої фільму:

Каміла Саадат — кримчанка, живе в Києві та займається створенням національних татарських костюмів та вишивкою. Каміла зберігає та популяризує свою рідну культуру. 

Світлана Шпак родом з Біловодська, Луганської області. Зараз живе в Києві і відкрила центр відновлення та розвитку, що працює на основі методики альфа-гравіті. Вона знайшла себе, а тепер допомагає іншим зробити те саме.

Наталя Григор'єва переселенка із Донецька. Відкрила у Одесі ТМ «Злачно». Виготовляє та продає гранолу – натуральний корисний продукт зі злаків. 

Арсен та Мустафа Журабаєви переїхали до Києва із Криму. ВІдновили справу, яку залишили вдома - відкрили Автомайстерню і працюють там удвох.

Поділитись: