Життя

З початку року через обстріли в Авдіївці загинув 31 мешканець

Життя/З початку року через обстріли в Авдіївці загинув 31 мешканець
Зберегти
Вигляд

З початку цього року в результаті обстрілу Авдіївки бойовиками загинула 31 мирний житель.

Про це в Facebook повідомив начальник міліції Донецької області В'ячеслав Аброськін. За його данними, поранення отримали 87 мирних жителів.

Окрім того, за повідомленням прес-центру Антитерористичної операції, вогнева активність бойовиків і надалі сконцентрована на Донецькому напряму.

«Так з опівночі до 6 ранку бойовики зі 120-міліметрових мінометів вели вогонь по Авдіївці, Водяному, Опитному. Крім того за ніч, окупанти тричі зі артилерії калібру 122 міліметри били по житлових кварталах Авдіївки», - повідомляє прес-центр.

Також у результаті обстрілу у ніч на вівторок, 4 серпня, було пошкоджено енергопостачання та залізничне сполучення Авдіївського коксохімічного заводу.

Було пошкоджено три з чотирьох високовольтних ліній електромереж, які живлять Авдіївський коксохім. Друге виробниче крило було знеструмлене і зупинене.

На думку гендиректора Авдіївського коксохімічного заводу Муси Магомедова обстріли заводу відбуваються по інфраструктурі підприємства, тоді як раніше обстрілювали саме завод.

«Те, що сталося вчора - це йде вплив на інфраструктуру, на електроживлення, на залізничне постачання, на логістику, тоді як у лютому були прямі удари по заводу. Тут відрізняється картина впливу», - повідомив він.

/ фото Громадське та Vyacheslav Abroskin

Пов`язані новини