З початку 2018 року на військову службу за контрактом у Збройні Сили України прийнято понад 27 тисяч осіб, у тому числі, 1,7 тисячі офіцерів. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра оборони генерал-лейтенант Ігор Павловський.

«З початку 2018 року на військову службу за контрактом у ЗСУ прийнято понад 27 тисяч осіб, у тому числі, 1700 офіцерів», — повідомив Павловський.

Він додав, що загалом на виконання Воєнної доктрини України щодо змішаного способу комплектування ЗСУ, у 2018 році на строкову службу планується призвати 18 тисяч осіб.

Павловський уточнив, що йдеться про весняний та осінній призови. За його словами, в рамках осінньої призовної кампанії станом на листопад на строкову службу до ЗСУ призвано близько 5 тисяч осіб.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав указ, яким термін призову на строкову військову службу у 2018 році в Україні збільшено з 2 до 3 місяців. Тоді ж у Генштабі ЗСУ пояснили, що термін призову на строкову службу збільшили на місяць через збільшення кількості призовників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Весняний призов 2018: що означає та кого стосується

/Діана Ландсберг

Поділитись: