Україна і так звана «Донецька народна республіка» здійснили обмін полоненими. Про це повідомив президент України Петро порошенко у twitter.

Раніше повідомлялося, що обмін проведений за формулою «три на шість»: бойовики передали українській стороні трьох військовослужбовців, в свою чергу Україна передала так званій «ДНР» п'ятьох сепаратистів і священика.

Однак пізніше президент України Петро Порошенко повідомив про звільнення ще одного українського громадянина Кирпиченка Вадима.

 

фото четвертого звільненого полоненого

Стан звільнених українців задовільний. 

 

Обмін відбувся поблизу селища Мар'їнка в Донецькій області. Звільнили військовослужбовеця 40-го мотопіхотного батальону Олександра Макуха, Сергія Гарнагу – військовослужбовця 25-го батальону, Юрія Дмитрука.

Сергій Гарнага – потрапив у полон під Славним, Донецької області у червні 2015 року.

Олександр Макух – військовослужбовець 40-го мотопіхотного батальону потрапив у полон біля Логвиного  9 лютого 2015 року.

За інформацією СБУ, солдат 53-ої окремої механізованої бригади Вадим Кирпиченко у серпні 2015 року був захоплений бойовиками у районі Верхньотроїцького та утримувався у незаконному збройному формуванні – так званому батальйоні «Восток».

В свою чергу, представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи, депутат від «БПП» Ірина Геращенко повідомила, що у полоні бойовиків на сьогодні перебуває 134 українця.

/фото/facebook.com/iryna.gerashchenko

Поділитись: