УКРАЇНА

З сайту «Азову» видалили матеріали з американською зброєю — дослідник BellingCat

10 січня, 2018 23:34
УКРАЇНА/З сайту «Азову» видалили матеріали з американською зброєю — дослідник BellingCat
Зберегти
Вигляд
Провідний дослідник проекту BellingCat заявив, що прес-служба полку «Азов» видалила зі свого сайту матеріали, на яких були бійці з американськими гранатометами PSRL-1.

Провідний дослідник проекту BellingCat заявив, що прес-служба полку «Азов» видалила зі свого сайту матеріали, на яких були бійці з американськими гранатометами PSRL-1.

Про це фахівець Арік Толер, який також є дослідником з питань Євразії у Digital Forensic Research Lab, написав у Twitter.

«З (сайту Азову – ред.)цього ранку видалено матеріал, який показував бійців з розпізнавальними знаками «Азова», які використовували PSRL-1. Можливо, навіть з високою ймовірністю, що ці гранатомети зараз зберігаються в арсеналі, але влітку «Азов» їх мав», — написав Толер.

На сайті полку було написано, що у липні бійці «Азова» пройшли ознайомлення із гранатометами PSRL-1, які найближчим часом надійдуть на озброєння полку. Інше поінформувало , що гранатомети пройшли пристрілку в полку.

Раніше Digital Forensic Research Lab оприлюднила докази того, що полк «Азов», принаймні протягом певного проміжку часу, мав у своєму розпорядженні гранатомети американського виробництва PSRL-1. 

Згодом проект BellingCat анонсував статтю про наявність у полку «Азов» зброї американського виробництва.

Нагадаємо, 23 грудня Держдеп США повідомив, що готовий надати Україні оборонну зброю. У США заявили, що це рішення було частиною спроби США допомогти Україні захистити свою територіальну цілісність і «стримувати подальшу агресію» Росії.

Також раніше повідомлялось, що президент США Дональд Трамп повинен затвердити продаж протитанкових ракет Україні.

Зазначимо, будь-який продаж зброї потребує схвалення Конгресу.

Пов`язані новини