З появою на посту головного тренера команди Андрія Шевченка в збірній з’явилась нова тактика гри, хороша атмосфера та бойовий дух. Тепер дебютанти команди співають пісні перед всіма членами збірної

З появою на посту головного тренера команди Андрія Шевченка в збірній з’явилась нова тактика гри, хороша атмосфера та бойовий дух. Тепер дебютанти команди співають пісні перед всіма членами збірної.

Про це повідомляє Football.ua

«Хлопці, який вперше потрапили до збірної, заспівали пісню «Команда молодости нашей». Потім Рауль Ріанчо виконав іспанську оперу, а на завершення Олександр Зінченко зачитав реп, який був підтриманий всією командою», — розповів  Президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Він також відзначив, що Шевченко прищеплює збірній європейський стиль. І це стосується не тільки тактики гри, але й дисципліни.

«Атмосфера у збірній просто божевільна. Дуже переживаю, щоб не наврочити, але такого в збірній України ніколи не було. Шевченко прищеплює їх європейський стиль. І це не тільки про гру, але й стосується дисципліни. Зараз така ситуація, що футболісти готові приховати мікротравму, лише б потрапити в збірну. Це, напевно, те, заради чого національна команда й існує», — підкреслив Павелко.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Україна перемогла Фінляндію у відборі ЧС-2018 з рахунком 1:0

Поділитись: