З шістьох поліцейських відділу поліції в райцентрі Криве Озеро, які можуть бути причетними до вбивства місцевого жителя, четверо пройшли переатестацію.

Про це в коментарі Громадському розказала старший інспектор відділу комунікацій ГУ Нацполіції у Миколаївській області Інна Парфенова.

Щодо двох інших фігурантів, то за даними видання Новости-N, один з них за підсумками атестації був звільнений з органів внутрішніх справ, однак згодом відновлено за рішенням суду.

І, нарешті, шостий взагалі не проходив атестацію, оскільки перебуває на посаді водія, а дана категорія міліціонерів під атестацію взагалі не підпадала.

Зауважимо, що саме водій-поліцейський сержант поліції Денис Ляхвацкий, за свідченням одного з підозрюваних стріляв у загиблого.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері одразу шестеро поліцейських прибули на виклик розбиратися з сімейним скандалом. Вони закували в кайданки місцевого жителя Олександра Цукермана і стали його бити. За словами жителів Кривого Озера, поліцейські били Цукермана кийками, руками і ногами, після чого він помер.

За інформацією генерального прокурора Юрія Луценка, в загиблого стріляли також із травматичного пістолета. Зараз підозрювані у вбивстві правоохоронці взяті під варту.

В свою чергу, голова Нацполіції Хатія Деканоідзе вирішила звільнити начальника поліції Миколаївської області. Також Деканоідзе розформувала Кривоозерське управління поліції у повному складі. Пізніше вона призначила керівником управління командира роти з Миколаєва Олександра Горпинича.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile