Творці мультсеріалу «Сімпсони» через критику глядачів можуть прибрати з сюжету персонажа Апу Нахасапімапетілона — власника магазину, який має індійське коріння.

Апу є другорядним персонажем мультсеріалу, проте є одним з найдавніших та найбільш впізнаваних героїв.

Невдоволення глядачів спричинило, на їхню думку, надто стереотипне зображення Апу, який уособлює індійських іммігрантів. Це питання отримало широкий розголос та стало відоме як «проблема Апу».

У 2017 році режисер Майкл Меламедофф навіть зняв документальний фільм, який присвятив «проблемі Апу». У стрічці він акцентує на негативних стереотипах, з якими стикаються американські індійці.

«Я маю чудові новини, які я перевірив з різних джерел: вони (творці серіалу - ред.) збираються позбутися персонажа Апу повністю. Вони не збираються роздмухувати проблему, або щось в цьому роді, але вони приберуть його повністю, щоб уникнути протиріч», — сказав у коментарі IndieWire продюсер Аді Шанкар.

У 2016 році стало відомо, що мультсеріал «Сімпсони» продовжать на 29 і 30 сезони. Таким чином анімаційна комедія встановить світовий рекорд за тривалістю серіалу. Перша серія «Сімпсонів» вийшла у 1987 році. Мультсеріал зібрав аудиторію до 15 млн глядачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слово з «Сімпсонів» додали до словника

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile