Телеканал CBS звільнив свою старшу віце-президентку Хейлі Гефтман-Голд за коментарі у Facebook про загиблих внаслідок стрілянини в Лас-Вегасі.

Телеканал CBS звільнив свою старшу віце-президентку Хейлі Гефтман-Голд за коментарі у Facebook про загиблих внаслідок стрілянини в Лас-Вегасі.

Про це повідомляє The Washington Post.

Гефтман-Голд написала, що не відчуває співчуття до загиблих, адже відвідувачі фестивалю кантрі-музики, за якими стріляв Стівен Педдок, швидше за все були прихильниками Республіканської партії — «республіканцями зі стволами».

Коментарі Гефтман-Голд, які зараз недоступні в соцмережі, викликали широкий резонанс. Зокрема, в соцмережах були сформовані кілька груп з вимогою звільнити її з посади віце-президента і запущений збір підписів під відповідною онлайн-петицією.

Керівництво CBS назвало коментарі Гефтман-Голд «абсолютно неприйнятними» і такими, що суперечать політиці каналу.
«Наші серця з жертвами стрілянини в Лас-Вегасі і членами їхніх сімей», — підкреслюється в заяві CBS.

«Ця особистість, яка працювала з нами близько року, порушила стандарти нашої компанії і більш не є співробітником CBS», — повідомили працівники телеканалу.

Нагадаємо у ніч на 2 жовтня  64-річний Стівен Паддок почав стріляти з вікна готелю по гостях кантрі-фестивалю у Лас-Вегасі. Він застрелився у тому ж номері, з якого відкрив вогонь. «Ісламська держава» взяла відповідальність за цей випадок, однак влада США спростовує причетність терористів. Мотиви вбивці не встановлені.

Нарізі відомо про 59 загиблих та 527 поранених.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: