У Львові на стадіоні «Арена Львів» демонтували 7 тисяч крісел з глядацьких трибун.

У Львові на стадіоні «Арена Львів» демонтували 7 тисяч крісел з глядацьких трибун.

Як повідомив в.о. директора стадіону Євген Болкун, їх везуть в Київ для облаштування глядацьких трибун конкурсу Євробачення, передає ZAXID.NET. 

За його словами, перша машина з кріслами 8 квітня поїхала до Києва. За оренду крісел «Арена Львів» отримає 500 тисяч гривень. До Львова їх повернуть у 20-х числах травня.

Нагадаємо, на Євробачення, яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, мають приїхати представники 43 країн.

Півфінали 62-го пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал Євробачення-2017 – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр у Києві. 

Зазначимо, що у лютому Національна суспільна телекомпанія Укркаїни провела тендер на облаштування глядацького залу.

21 лютого тендерний комітет оголосив переможця, яким стала львівська компанія ТзОВ «Артмакс Інжиніринг». НСТУ заплатить переможцю тендера 23,5 мільйони гривень. Компанія отримає половину суму наперед згідно тендерного договору з НСТУ.

Крім «Артмакс Інжинірінг» в конкурсі брала участь німецька компанія 4e Veranstaltungsprojekt GmbH, але вона пропонувала облаштувати глядацький зал за 24,1 мільйон гривень.

«Артмакс Інжинірінг» до серпня 2016 року не приймала участі в державних тендерах. У серпні 2016-го компанія виграла кілька тендерів на становлення сцени для Одеського кінофестивалю на загальну суму близько 800 тисяч гривень.

За даними порталу бізнес-аналітики YouControl, «Артмакс Інжинірінг» була заснована у 2001 році. Її власником є Гудаков Данило Георгійович. Статутний капітал компанії складає 100 гривень.

Раніше в ефірі Громадського перший заступник генерального директора НСТУ Олександр Харебін заявляв, що НСТУ планувало проводити закупівлі за переговорною процедурою, щоб мати змогу запросити до співпраці знані європейські компанії, які вже не один рік займаються організацією подібного роду конкурсів.

Проте за його словами, в керівництво НСТУ вирішило проводити непрозорі тендерні процедури, через що у лютому частина організаторів Євробачення вирішила піти з проекту.

«Останньою краплею стало фактично розуміння того, що нашими руками за нашою спиною хочуть підписати ті угоди, які для нас неприйнятні, коли скасовуються тендери, коли скасовуються угоди з постачальниками, які запропонували найнижчу ціну», — сказав він.

Нагадаємо, 22 березня СБУ заборонила в'їзд учасниці Євробачення від РФ Самойловій до України на підставі того, що вона незаконно відвідала анексований Росією Крим.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: