УКРАЇНА

З вересня 2018 в Україні розпочнеться рік французької мови — Міносвіти

4 липня, 2018 13:12
УКРАЇНА/З вересня 2018 в Україні розпочнеться рік французької мови — Міносвіти
Зберегти
Вигляд
У вересні 2018 року в Україні розпочнеться рік французької мови. У Міністерстві освіти розроблять заходи, які можуть зробити французьку більш популярною.

У вересні 2018 року в Україні розпочнеться рік французької мови. У Міністерстві освіти розроблять заходи, які можуть зробити французьку більш популярною.

Про це повідомляє прес-служба МОН.

За словами міністерки освіти Лілії Гриневич, на сьогодні в Україні діють 49 шкіл з поглибленим вивченням французької і ще 1220 навчальних закладів, де цю мову вивчають, як предмет.

«Нам здається, що важливо зробити акцент на тих закладах та педагогах, що навчають школярів французькій мові як другій іноземній. У спеціалізованих закладах у нас і так все більш ніж добре, а саме вчителі, що навчають французькій як другій іноземній, мають досконало вміти зацікавити дитину та заохотити її вивчати мову. Гадаю, відкриття можливостей для підвищення кваліфікації таких вчителів було б додатковим поштовхом», – сказала Гриневич.

На думку Гриневич, для поширення франкофонії в Україні важливою є підготовка вчителів в педагогічних вишах.

Також у Міносвіти вбачають шляхом популяризації мови заохочення переможців олімпіад.

Нагадаємо, що 9 березня 2018-го Президент України Петро Порошенко заявив про намір підписати указ про десятирічну програму зміцнення державного статусу української мови. Тоді він сказав, що отримав кілька звернень щодо оголошення 2018-го року «роком української мови».

У листопаді 2015-го Порошенко підписав указ, яким оголосив 2016 рік «Роком англійської мови в Україні».

Пов`язані новини