Життя

За 3 дні бойовики 44 рази порушили режим припинення вогню – Селезньов

Життя/За 3 дні бойовики 44 рази порушили режим припинення вогню – Селезньов
Зберегти
Вигляд

За 3 дні бойовики 44 рази порушили режим припинення вогню

Сили АТО виконали комплекс заходів щодо встановлення обладнання з моніторингу та фіксації дій бойовиків, спрямованих на дестабілізацію ситуації в регіоні. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав речник АТО Владислав Селезньов.

«У режимі онлайн тривають зйомки обстрілів блокпостів і позицій, на яких дислокуються сили АТО. Визначеним шляхом інформація надходить до штабів, узагальнюється з метою оперативного та комплексного реагування.

Наявні неспростовні докази свідчать про грубе порушення бойовиками умов мирного плану з врегулювання конфлікту на сході України.
Керівництво АТО наполягає на дотриманні умов мирного плану з врегулювання ситуації на Сході України. Одночасно з цим фіксує окремі випадки провокацій і злочинних дій з боку бойовиків.
Тільки за три дні силами АТО зафіксовано 44 випадки порушення бойовиками режиму припинення вогню, з них 6 тільки за останні кілька годин.

Серед них, обстріл бойовиками зі стрілецької зброї блокпосту поблизу комбікормового заводу, мінометні обстріли блокпосту українських військовослужбовців, розташований на горі Карачун. Ведення вогню з автоматичного гранатомета АГС-17 по позиціях українських військовослужбовців на блокпосту, що дислокуються на перехресті доріг на Красний Лиман та Слов'янськ», - йдеться у повідомленні.

Пов`язані новини