За колишнього очільника Національної гвардії України Юрія Аллерова, якого підозрюють у заволодінні державним майном, внесли заставу у 4,8 мільйона гривень. Утім Аллеров досі під вартою.

Про це Громадському повідомив адвокат підозрюваного Ігор Мороз.

«Заставу внесли, але не відпустили, роблять все, щоб тримати його», — сказав адвокат.

Заставу внесли 17 травня (п'ятниця) після 18-ї години, тож, імовірно, причиною затримки стало завершення робочого дня.

За словами адвоката його мають відпустити наступного тижня.

Нагадаємо:

  • 17 травня Солом’янський суд взяв під варту на два місяці Юрія Аллерова з можливістю внести заставу у 4,8 мільйона гривень, хоча прокуратура просила 11. Адвокати підозрюваного заявили, що таких грошей в Аллерова немає і почали збір, додавши, що оскаржуватимуть рішення суду.
  • Того ж дня суд відпустив під заставу у 2 та 1,5 мільйони директора компанії забудовника «Укрбуд Девелопмент» Олега Майбороду та оцінювачку Алісу Гринчук.
  • Версія слідства: у 2016 році Аллеров та очільник «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода здійснили заходи щодо відчуження майна шляхом нерівноцінного обміну квартир із ЖК «Аристократ» на Печерську на квартири в ЖК «Оберіг» на околиці столиці, що надавались нацгвардійцям. Обмін був нерівноцінним, збитки склали близько 81 мільйон гривень. Оцінювач Гринчук надала висновок, зазначивши про рівноцінність обміну.
  • Усім підозрюваним інкримінують привласнення, розтрату майна або заволодіння ним через зловживання службовим становищем. У разі доведення вини їм загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.
Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile