За фактами подій під будівлею Верховної Ради 17 жовтня, поліція відкрила 3 кримінальних провадження

За фактами подій під будівлею Верховної Ради 17 жовтня, поліція відкрила 3 кримінальних провадження.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Йдеться про порушення статті 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), статті 186 (Грабіж), статті 194 (Умисне знищення або пошкодження майна).

18 жовтня за порядком в урядовому кварталі Києва стежитимуть близько 3000 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України. В залежності від оперативної обстановки, кількість правоохоронців може змінюватися.

«У центрі міста, на проїжджій частині вулиці Грушевського, мітингувальники розбили намети, що значно ускладнило рух у столиці. Ми звертаємося до громадян віднестися із розумінням за тимчасові незручності, у зв’язку із перекриттям дорожнього руху та додатковими заходами, пов’язаними із перевіркою документів», — повідомив глава поліції Києва Андрій Крищенко.

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня відбулась масова акція на підтримку «Великої політичної реформи».  Жодної з вимог Рада протягом того дня не виконала. Тому організатори оголосили про продовження акції 19 жовтня, а під парламентом розбили наметове містечко. 

Близько 16 години на Грушевського під Радою стались сутички, коли протестувальники намагались пронести намети. Унаслідок цього постраждало четверо людей.

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради стались нові сутичкиміж протестувальниками та правоохоронцями.

За даними МВС, у мітингах в урядовому кварталі Києва взяли участь близько 6 тисяч людей. Для забезпечення правопорядку було залучено 3500 правоохоронців.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: