УКРАЇНА

За фактом масового отруєння людей в Ізмаїлі відкрито кримінальне провадження

УКРАЇНА/За фактом масового отруєння людей в Ізмаїлі відкрито кримінальне провадження
Зберегти
Вигляд
Ізмаїльський відділ поліції піднято по тривозі

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом масового захворювання на кишкову інфекцію людей в Ізмаїльському районі Одеської області. Про це написала у Facebook голова Нацполіції Хатія Деканоідзе.

«За фактом масового отруєння людей в Одеській області поліція відкрила кримінальне провадження - за порушення санітарних норм і правил щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням», - написала вона.

Вона зазначила, що з огляду на те, що люди продовжують звертатися за допомогою лікарів, Ізмаїльський відділ поліції піднято по тривозі.

«У місті на базі загальноосвітніх шкіл додатково відкриваються пункти надання першої медичної допомоги», - зазначила вона.

Деканоідзе також поінформувала, що поліцейські у складі мобільних груп, автопатрулів та піших нарядів об'їжджають питні заклади, ринки і місця стихійної торгівлі, інформуючи, що, у зв'язку з обставинами, що склалися, торгівля овочами, фруктами, молочною продукцією і який швидко товаром - заборонена.

В місті Ізмаїл Одеської області введений надзвичайний стан через спалах кишково-вірусної інфекції. До лікувальних установ району та міста звернулася 201 особа, з них 119 - діти.

Пов`язані новини