Життя

За фактом пожежі на станції метро «Дружби народів» в Києві відкрито кримінальну справу

Життя/За фактом пожежі на станції метро «Дружби народів» в Києві відкрито кримінальну справу
Зберегти
Вигляд

За фактом пожежі, що сталася 13 січня на станції метро «Дружби народів» в Києві, відкрито кримінальну справу. Про це йдеться у повідомленні прокуратури столиці.

«Київською місцевою прокуратурою №7 здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило пожежу в кіоску у вестибюлі станції метро «Дружби народів» 13 січня», - сказано в повідомленні.

Виробництво почато за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу.

Крім того, у зв'язку із цією подією зареєстровано ще одне кримінальне провадження, а саме - за фактом можливого неналежного виконання своїх службових обов'язків працівниками комунального підприємства «Київський метрополітен».

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу.

Проведення досудового розслідування доручено управлінню поліції в метрополітені Головного управління Нацполіції в Києві.

Пов`язані новини