Генпрокуратура повідомила про підозру низці осіб в убивстві з вогнепальної зброї правоохоронців під час подій Євромайдану.

Генпрокуратура повідомила про підозру низці осіб в убивстві з вогнепальної зброї правоохоронців під час подій Євромайдану.

Про це на брифінгу заявив прокурор департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Олексій Донський, передають «Українські Новини».

Він зазначив, що ГПУ розслідує 2 провадження за фактом убивства й поранення міліціонерів під час акцій протестів.

«Є провадження за фактом вбивств і замахів на вбивства представників правоохоронних органів. У рамках цього провадження досліджуються обставини протиправного застосування вогнепальної зброї до правоохоронців з боку певних груп громадян... У цьому кримінальному провадженні повідомлено про підозру певним особам», — сказав він.

При цьому Донський відмовився вказати, кому саме повідомлено про підозру, пославшись на те, що він не є процесуальним керівником у цьому кримінальному провадженні.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

9,5 тисяч свідків та один засуджений — що ми знаємо про «Справу Майдану».

Поділитись: