Життя

«За лаштунками» війни. Оперативне командування «Південь»

Життя/«За лаштунками» війни. Оперативне командування «Південь»
Зберегти
Вигляд

«Я з жалем згадую ті часи, коли ми щодня доповідали керівництву про те, скільки військових звільнилося з лав Збройних сил України. Ми дійшли до такого стану, що фактично Оперативне командування «Південь» перестало існувати», - ділиться думками полковник Євген Дмитренко. За роки незалежності бути військовим стало непрестижно, а збройні сили переживали скрутні часи. Зараз часи не легші – на сході йде війна. Але що стосується розвитку збройних сил, то 2014 рік став переломним», - переконаний Євген Дмитренко.

Євген Дмитренко, полковникЄвген Дмитренко, полковникЗараз військові Оперативного командування «Південь» постійно беруть участь в АТО практично у всіх секторах, безпосереднє керівництво діями військ здійснюється у секторі "М" (місто Маріуполь). За весь час у виконанні завдань АТО взяли участь майже 12 000 військових, 394 військовослужбовці відзначені державними та відомчими нагородами, біля 2000 - відзнаками командування Оперативного командування «Південь».

Владислав Назар, підполковникВладислав Назар, підполковникВ зоні АТО військові не лише виконують бойові завдання, але й намагаються проводити профілактичні роботи із населенням на звільнених територіях. Підполковник Владислав Назаров, тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу цивільного співробітництва, підкреслює згубний вплив російської пропаганди на свідомість людей. «Здається, на перший погляд, що це досить легко. Але треба знайти правильний підхід до людей. Важливо зуміти переконати їх, що ми прийшли надати допомогу, а не як розповідають російські телеканали їсти дітей», - говорить підполковник Владислав Назаров.

 За час проведення АТО 144 патріоти віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність за цілісність України.

 / Громадське. Одеса

Пов`язані новини